Hurtownia "ROJAN" to rzetelność w trosce o klienta
| Strona Główna | O Nas | Dystrybucja | Galeria | Jak do nas trafić? |


    Hurtownia "ROJAN" rozpoczęła swoją działalność w grudniu 1991r., początkowo była spółką będącą współwłasnością trzech podmiotów. W 1992r. wykupił ją Pan Jerzy Czyż, który był głównym pomysłodawcą i założycielem hurtowni kosmetyczno - chemicznej. Już po czterech latach działalności, dzięki racjonalnemu gospodarowaniu środkami firmy, "ROJAN" P.H.U. stał się liderem swojej branży w byłym województwie radomskim. Kolejne lata przynosiły sukcesywny wzrost sprzedaży jak również rozszerzenie obszaru dystrybucji.

    W 1998 roku firma musiała przeciwstawić się rosnącej liczbie marketów, którym wyszła naprzeciw organizowaniem akcji promocyjnych oraz nagradzaniem korzystnymi rabatami najbardziej lojalnych klientów. Niebywale trudnym do przezwyciężenia problemem stało się bezrobocie sięgające w Radomiu prawie 30 procent. Mimo tych przeszkód "ROJAN" P.H.U. nie poddał się regresowi, ani nie podzielił losu wielu innych przedsiębiorstw, które ogłosiły upadłość.
    Od czerwca 2004 roku jesteśmy udziałowcami GRUPY POŁUDNIE

    Nasz asortyment stanowi ponad 10 tysięcy pozycji.

    Najważniejsze dla nas jest dobro klienta oraz konsumenta. Dokładnie sprawdzany jest każdy towar w momencie przyjęcia na magazyn, a także wydania do odbioru.
    Naszym kluczem do sukcesu są otaczający nas, rzetelni, pracownicy oraz przedstawiciele handlowi, którzy dołożą wszelkich starań, aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany współpracą z "ROJAN" P.H.U.
    Codzienny trud pracy,solidność, rzetelność, były wielokrotnie doceniane przez koncerny kosmetyczne.

Jesienią 2005r. powiększyliśmy bazę logistyczną o nowe środki transportu towaru. Chcąc sprostać wymaganiom rynku, a przedewszystkim potrzebom klienta. Od 2006r. zamierzamy zaopatrzyć naszych przedstawicieli handlowych w palmtopy. Dzięki nim poznają bieżacy stan magazynowy, aktualne ceny produktów, akcje promocyjne, w obecności klienta sporządzali i przyjmowali zamówienia, które będą realizowane szybciej i skuteczniej.

    Zapraszamy do współpracy koncerny kosmetyczne, dystrybutorów, hurtownie, sklepy, zakłady fryzjerskie i kosmetyczne oraz wszelkie osoby prawne docierające do klientów indywidualnych, jak również podmioty zaopatrujące się w środki chemiczne, takie jak: szkoły, urzędy,jednostki budżetowe, firmy.